+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petr Doležal

Klíčová slova: elektroinstalace, Inels, Loxone, projekt, LED

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2012

Popis: Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství. Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství.

Web: www.iqelektro.cz

Další související informace

elektromontáže

elektroinstalace, kamerové systémy, zabezpečovací – Provádíme elektroinstalační práce slaboproud a silnoproud, kamerové a zabezpečovací systémy, ozvučení, osvětlení i venkovního. Realizujeme stavební práce, novostavby, rekonstrukce, izolace, zateplení, havarijní služba, servis elektrozařízení, revize.

Architektonické práce

architekt, projektant, projekt, cenik – Chtěli jste vědět něco o profesi architekta, projektanta. Jak najít a spolupracovat s architektem. Od konzultací až po realizaci projektu. Jejich orientační ceník projekčních prací. Obsah práce projektanta a výsledek jeho projekční činnosti.

Stavebná činnosť

stavba, projekt, stavebné povolenie, rodinný dom – Vykonávame pre klienta podľa jeho požiadaviek kompletné projekty stavieb na kľúč a to od investičného zámeru, architektonickej štúdie, projektu pre územné rozhodnutie, pre stavebné povolenie, realizačný projekt, inžinierskej činnosti až po realizáciu diela.

Načítání trvalo 0.2424 sekund.