+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petr Doležal

Klíčová slova: elektroinstalace, Inels, Loxone, projekt, LED

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2012

Popis: Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství. Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství.

Web: www.iqelektro.cz

Další související informace

Svetla.name - světla

Světla, pro denní svícení, led, denní, mlhová – Světla - informační portál o světlech. Možnost zadání poptávky. Světla, osvětlení, druhy světel, úsporná světla, žárovky, mlhové světla, led diody..Zadejte si poptávku a informujte se nejenom ke světlům

Elektroinstalace

elektroinstalace – Provádíme elektroinstalační rozvody nízkého napětí nebo silnoproudou instalaci. Zajistíme rekonstrukce stoupacích vedení a elektroinstalace společných prostor v bytových domech. dodávku a montáž elektrického vytápění pomocí elektrických přímotopů, kotlů, akumulačních kamen. Dodáváme a montujeme klimatizace a tepelná čerpadla.

Projektová dokumentace

projektová dokumentace, projekt, stavební povolení – Nabízíme vypracování projektových dokumentací pro stavební povolení i ohlášku stavby. Naší hlavní pracovní náplní je zpracovávání stavebně-technické části dokumentace, v individuální případech je možné projekt doplnit i o jiné části, např. vodovod, kanalizace atd.. Převážně se specializujeme na projekci menších objektů jako jsou přístavby, nástavby, garáže apod.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.