+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pila Jeneč - Dřevotes

Klíčová slova: řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna,

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Web: www.pilajenec.cz

Další související informace

Řezivo, krovy

řezivo, krovy – Dodáváme všechny druhy polotovarů ze dřeva především stavební řezivo, prkna a latě. Zajišťujeme na vyžádání impregnaci dřeva. Pro stavbu krovů dodáme kompletně nařezanou sestavu hranolů a latí podle individuálního zadání. Klademe důraz na kvalitu termín a cenu řeziva, tak aby byly splněny požadavky zákazníků. Naše firma používá k pořezu moderní vybavení, na kterém připravuje jak jehličnaté, tak listnaté řezivo, typizovaných i atypických rozměrů. Prodáváme všechny druhy potřebných polotovarů především řezivo, prkna a latě.

Palubky levně

Palubky levně, podlahové palubky levně, palubky – Palubky levně, sibiřský modřín a smrk, sibiřská borovice, terasy, kvalitní hoblované výrobky pro truhláře i stavební firmy. Obkladové, podlahové palubky a terasové desky do Vašeho interiéru a exteriéru vhodné jak pro rodinný dům, tak pro bytové prostory. Obkladové, podlahové palubky levně

Tepelná izolace

foukaná izolace, climatizer plus, kalkulace ceny, – CLIMATIZER PLUS je foukaná, tepelná a zvuková celulózová izolace. Vyrábí se z odpadového materiálu, je ekologicky zdravotně nezávadná. Izolace je odolná vůči plísním, hlodavcům a hmyzu. CLIMATIZER PLUS získal v roce 1994 certifikát ekologicky šetrného výrobku.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.