+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Písková filtrace

Klíčová slova: filtrace, písková, bazén

E-mail: piskova.fitrace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2009

Popis: Jak na kvalitní a levnou pískovou filtraci pro bazén. Na co si dát pozor pri používání. Popsaný princip fungování pískové filtrace. Rady a tipy pro údržbu. Jak na bezproblemový chod pískové filtrace.

Web: www.piskovafiltrace.info/

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.