+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pístové kompresory a šroubové kompresory

Klíčová slova: kompresory, kvalita stlačeného vzduchu, kompresoro

E-mail: info@alup.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2013

Popis: Firma ALUP je specialista na výrobu šroubových kompresorů, kondenzačních sušiček stlačeného vzduchu pro úpravu vzduchu a zařízení zpětné využití odpadního tepla. V České republice působí již téměř 20 let.

Web: www.alup.cz

Další související informace

kompresory, elektrocentrá

kompresory,Putzmeister,elektrocentrály, omítačky – Biller Burda - kompresory, elektrocentrály - nabízí pumpy na beton, omítačky a stroje putzmeister, kompresory atlas copco a elektrocentrály endress.Biller Burda - kompresory, elektrocentrály - nabízí pumpy na beton, omítačky a stroje putzmeister, kompresory atlas copco a elektrocentrály endress.

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.