+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastobchod.cz - jímky

Klíčová slova: Jímka,jímky,žumpa,žumpy,levné jímky,levné žumpy

E-mail: pohanka@plastobchod.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2011

Popis: Internetový obchod Plastobchod.cz má ve své nabídce velké množství výrobků z plastu.Plastové jímky,plastové nádrže,plastové žumpy,plastové septiky a další výrobky z plastu právě pro Vás. Nabízíme kvalitní a levné plastové jímky,žumpy,septiky,nádrže.

Web: www.plastobchod.cz

Další související informace

jímky

jímka, nádrže, žumpy – Vyrábíme a prodáváme plastové a betonové nádrže, vyrábíme jímky, žumpy, septiky a vodoměrné a revizní šachty. Prodáváme plastové desky. Jsme distributorem v ČR polykarbonátových komůrkových desek LEXAN a MAKROLON.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Jímky Beren

Jímka, sklolaminátová jímka, septik, Jednokomorové – Nabízíme kvalitní skloalminátové jímky značky Beren.Jímka je nejjednodušším a nejběžnějším řešením, i když v dnešní době jistě né tím nejekologičtějším nebo nejekonomičtějším, problému s odpadními vodami vyprodukovanými domácnostmi nebo malým podnikových provozemJímka je nejjednodušším a nejběžnějším řešením, i když v dnešní době jistě né tím nejekologičtějším nebo nejekonomičtějším, problému s odpadními vodami vyprodukovanými domácnostmi nebo malým podnikových provozem. Pokud hledáte kvalitního českého výrobce s dlouholetou tradicí v oboru, který ve svém sortimentu jímky nabízí, můžeme vám nabídnout výrobky společnosti Beren.

Načítání trvalo 0.1178 sekund.