+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastová kanalizace

Klíčová slova: kanalizace,odbočka,trubka,koleno,velkoobchod,maloo

E-mail: katalog.pk@vsquared.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2011

Popis: Velkoobchod a maloobchod, vnitřní a venkovní rozvod plastové kanalizace, montáž a opravy kanalizace, čištění domovní kanalizace, instalatérské práce. Při objednání zboží,které je skladem v pracovní den do 12 hodin, Vám bude zboží doručeno do následujícího dne.

Web: www.plastovakanalizace.cz

Další související informace

ALUPLUS - Hliník

hliník,aluminium,velkoobchod,hlinikove profily – Naším posláním je skladování a prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů vč. slzičkových, tyčí kruhových, čtvercových, plochých, dále pak trubky a základní profily L, T, U apod. Dále nabízíme u tyčí dělení na míru, u profilů jsme schopni zajistit výrobu dle výkresu včetně eloxovaných. Z výrobního závodu můžeme zajistit i dodání slzičkových plechů vzor Duett, nebo plechy Diamond, Stucco či např šestihranné tyče. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností např. při přechodu na evropské normy (EN)

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.