+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastová kanalizace

Klíčová slova: kanalizace,odbočka,trubka,koleno,velkoobchod,maloo

E-mail: katalog.pk@vsquared.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2011

Popis: Velkoobchod a maloobchod, vnitřní a venkovní rozvod plastové kanalizace, montáž a opravy kanalizace, čištění domovní kanalizace, instalatérské práce. Při objednání zboží,které je skladem v pracovní den do 12 hodin, Vám bude zboží doručeno do následujícího dne.

Web: www.plastovakanalizace.cz

Další související informace

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.