+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastová kanalizace

Klíčová slova: kanalizace,odbočka,trubka,koleno,velkoobchod,maloo

E-mail: katalog.pk@vsquared.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2011

Popis: Velkoobchod a maloobchod, vnitřní a venkovní rozvod plastové kanalizace, montáž a opravy kanalizace, čištění domovní kanalizace, instalatérské práce. Při objednání zboží,které je skladem v pracovní den do 12 hodin, Vám bude zboží doručeno do následujícího dne.

Web: www.plastovakanalizace.cz

Další související informace

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.