+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastová okna Ostrava

Klíčová slova: platová okna ostrava, okna ostrava

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Firma Ternofirek s.r.o .se sídlem v Ostravě se zabývá výrobou, prodeje a montáží plastových oken v Ostravě a přilehlých okresech. Vyřeší ale zakázky i jinde v ČR. Plastová okna od Ternofirek jsou vícekomorová okna systému Veko

Web: www.ternofirek.cz

Další související informace

Okpo - plastová okna

plastová okna hradec králové, plastová okna – Plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a zimní zahrady. Zdarma provedeme cenovou kalkulaci, vyměření oken, demontáže i montáže. Plastová okna mají výborné izolační vlastnosti, díky nimž ušetříte na vytápění Vašeho domu či bytu. Izolace, kterou plastová okna zabezpečují se však netýká pouze úniků tepla, ale také omezení hluku zvenčí.

Plastové okná

Plastové okná – Jsme firma AZ house, která sa zabývá prodejem a montáží plastových oken.Plastová okna máme 5 a vícekomorové s vysokou kvalitou. Distribuci plastových oken děláme v rámci celého Slovenska i Čech. Do naši nabídky patří i interiérové dveře,garážové a prúmyslové ,laminátové podlahy,celková rekonstrukce bytú - vyzdení bytového jádra, montáž sadrokartonu, obkladaček, dlažby stěrkování, malování a pod.

Poštovní schránky Ústí

Poštovní schránky, Domovní telefon, Plastová okna – Naše společnost, sídlící ve městě Ústí nad Orlicí, nabízí komplexní řešení domovního vchodu. Vyrábíme a dodáváme poštovní schránky, domovní telefony. Dále zajišťujeme plastová okna a plastové dveře.

Načítání trvalo 2.5314 sekund.