+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastová okna z Brna

Klíčová slova: plastová okna, plastové dveře, hliníkové dveře,

E-mail: oknostyl@oknostyl.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Plastová okna a plastové nebo dřevěné či hliníkové dveře od firmy Oknostyl. Všechna okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Firma Oknostyl v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. kompletní služby spojené s výměnou oken.

Web: www.plastova-okna-brno.eu

Další související informace

Řídicí systémy a sanace

Projektování, poradenství, průmysl, energetika, – Přípravu staveb, projektování, investiční výstavbu, ale i poradenství nabízí česká firma Chemcomex v oblastech energetiky, průmyslu a veřejném sektoru. Mimo inženýrské práce dodáváme také řídicí a informační systémy. Svěřte své projekty odborníkům!

Palubky,Osb desky, Praha

palubky,osb desky,řezivo,dřevo,hranoly,prkna, – Váš spolehlivý dodavatel dřevařských výrobků. Dodáváme palubky obkladové, palubky podlahové, OSB desky, hranoly, lišty, řezivo.Maloobchod,velkoobchod.Od roku 1996 se zabýváme dřevovýrobou a prodejem dřeva. Nabízíme podlahové a obkladové palubky, lišty , výrobky z masivního dřeva, hoblované profily a polotovary pro výrobu schodišť. V naši prodejně v Praze najdete výhradně zboží určené pro interiér, ale i výrobky k dokončení staveb, kde je dřevo v menší, či větší míře zastoupeno jako stavební prvek.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.