+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové okná a dvere

Klíčová slova: plastové okná

E-mail: okna@ventani.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Predaj a montáž plastových okien, dverí, zimných záhrad. Tieniaca technika, rolety, žalúzie a doplnky pre plastové okná. Balkónové, interiérové aj exteriérové dvere a okná na mieru. Sídlo fimy Trnava.

Web: www.ventani.sk

Další související informace

Primaokno

plastove okna, plastové okná – Dodávka a montáž plastových, hliníkových okien a dverí v Bratislave a okolí do 50km. Primaokno to sú špičkové nemecké systémy VEKA a SCHUCO, hliníkové systémy WICONA a Heroal. Dodávame okná aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Dodávame a montujeme aj doplnky ku oknám ako sú rolety, žalúzie, sieťky, parapety. Vykonávame pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých výrobcov.

Oknoteam

plastove okna, plastove dvere – Dodávka a montáž plastových, hliníkových okien a dverí v Bratislave a okolí do 50km. Oknoteam to sú špičkové nemecké systémy VEKA a SCHUCO, hliníkové systémy WICONA a Heroal. Dodávame okná aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Dodávame a montujeme aj doplnky ku oknám ako sú rolety, žalúzie, sieťky, parapety. Vykonávame pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých výrobcov.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.