+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové okná Prievidza

Klíčová slova: Plastová okná Prievidza

E-mail: plastoveoknaprievidza@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2012

Popis: Firma INTERPLAST - se zabývá výrobou, prodejem a montáží plastových, hliníkových oken a dveří. Nabízí kvalitní montáž a realizuje i představy zákazníků.Prostřednictvím našich profesionálne zaškolených pracovníků vám pomůžeme zvládnout i technicky náročné stavby a poskytneme vám i jejich kompletní zateplení. Garantujeme a zároveň nabízíme 5 letou záruku a na montáž 2 letou záruku v případě, že montáž převedla naše firma.

Web: www.plastoveoknaprievidza.webnode.sk/

Další související informace

Plastová okna - eurookna

plastova okna – V dnešní době více než 50% obytných domů mají plastová okna a to pro jejich přednosti a výhody. Při výběru oken velkou část obyvatel zajímá, jak je to s údržbou. údržba těchto oken je v zásadě jednoduchá.

Plastová okna

plastová okna – Plastové okno má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Použití oken je vhodné pro úspory tepla i pasivní rodinné domy. Kvalitní plastová okna se zasklením izolačním trojsklem jsou vhodná i pro dřevostavby.

Plastová okna - Inter-Okno.sk

plastová okna – Inter-Okno velkoobchod - eshop nabízí plastová okna za bezkonkurenční ceny. Plastová okna, Bratislava, Nitra, Levice, nejpozději do 3-4 týdnů od objednání. Plastová okna - velký výběr plastových oken podle druhu profilu a kvality.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.