+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové ploty

Klíčová slova: Plastové ploty, plastové plotovky, plastové dílce

E-mail: ermmd@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2011

Popis: Plastové ploty: plastové plotovky a plastové dílce. Plastové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost, mají dostatečnou pevnost a odolnost. Plastové plotovky i dílce lze snadno řezat, vrtat, opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Plastové ploty po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Web: plasove-ploty.blgz.cz

Další související informace

Plastová okna z Prahy

plastové dveře, plastová okna, hliníkové dveře – Plastové dveře a plastová okna nebo dřevěné či hliníkové dveře od firmy Oknostyl. Firma Oknostyl v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. kompletní služby spojené s výměnou oken. Plastová okna z Prahy 6 pro Vás.

Plastové ploty, lavičky,

plastové ploty, terasy, dlažba, zahradní nábytek – Výroba plastových plotů, laviček, městský mobiliář, pískoviště, zahradní nábytek, palubky, obklady, dlažba, terasy z WPC kompozitů, návrh montáž realizace z bezůdržbových profilů, vybavení pro školky, zatravňovací dlažba

plastové díly pro následn

plastové díly, pohledové plastové díly, formy na v – Výroba přesných a pohledových plastových dílů pro automobilový průmysl s možností následné kompletace na montážních linkách, nebo s přípravou pro následné povrchové úpravy jako je například chromování plastových dílů, které provádíme externě.

Načítání trvalo 3.1888 sekund.