+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové ploty

Klíčová slova: Plastové ploty, plastové plotovky, plastové dílce

E-mail: ermmd@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2011

Popis: Plastové ploty: plastové plotovky a plastové dílce. Plastové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné a mají dlouhou životnost, mají dostatečnou pevnost a odolnost. Plastové plotovky i dílce lze snadno řezat, vrtat, opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Plastové ploty po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Web: plasove-ploty.blgz.cz

Další související informace

Plastová okna z Brna

plastová okna, plastové dveře, hliníkové dveře, – Plastová okna a plastové nebo dřevěné či hliníkové dveře od firmy Oknostyl. Všechna okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Firma Oknostyl v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. kompletní služby spojené s výměnou oken.

Rola-Trac.cz- podlahy

plastové podlahy, protiskluzové podlahy, podlahy, – Prodej mobilních plastových podlah Rola-Trac. V nabídce jsou systémy s nosností od 10-250t/m2. Podlahy na míru vašim potřebám od pochůzných přes pojízdné až po systémy parkovišť, heliportů a dočasných vozovek. Protiskluzová a antistatická úprava.

Plastové trubky

plastové trubky, PPR trubky, trubky na vodu – Firma FV Plast a.s. se zabývá výrobou a vývojem plastových systémů pro tlakové rozvody pitné a užitkové vody a ustředního a podlahového vytápění. V jejich sortimentu najdete trubky, tvarovky, uzavírací armatury, nástroje, nářadí a příslušenství.

Načítání trvalo 3.5253 sekund.