+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové profily a lišty do interiéru

Klíčová slova: plastové profily, soklové profily, ukončovací prof

E-mail: obchod@profilteam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2012

Popis: http://www.plastoveprofily.czNabízíme plastové profily, které slouží k přechodu mezi podlahami. Interiérové profily jsou vyrobeny z hliníku nebo PVC. Ukončovací profily řeší funkční ukončení podlahy. Soklové profily slouží pro vedení kabelů.

Web: www.plastoveprofily.cz

Další související informace

Model Plast s.r.o.

plastové profily, plastové výrobky, lavičky – Firma Model Plast s.r.o. se zabývá výrobou plastových profilů, které mají velmi široké použití pro výrobu laviček, stolů, nábytku, lávek, pergol včetně protihlukových stěn Everwood. Dále nabízíme výrobu bezúdržbových systémů pro stavebnictví, městský a zahradní mobiliář.

Alunet hliníkové profily

Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy – Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

Široká nabídka rohových profilů a lišt

rohové lišty, rohové profily, schodové hrany, scho – Nabízíme rohové lišty, které slouží jako ochrana hrany stěn proti nárazům. Tyto ochranné rohové profily jsou vhodné do provozů, v nichž hrozí riziko poškození, např. v průmyslových prostorách, školách apod. Dále nabízíme přechodové profily, které jsou důležité nejen z technického hlediska, ale i pro estetický vzhled řešeného detailu. Umožňují vytvořit bezproblémové a plynulé napojení dvou různých podlah. Schodové profily jsou řešením pro ochranu hrany schodů. Schodové hrany mají protiskluznou a dekorativní funkci. V interiéru se nejvíce používají samolepící popř. šroubované typy.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.