+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové profily a lišty do interiéru

Klíčová slova: plastové profily, soklové profily, ukončovací prof

E-mail: obchod@profilteam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2012

Popis: http://www.plastoveprofily.czNabízíme plastové profily, které slouží k přechodu mezi podlahami. Interiérové profily jsou vyrobeny z hliníku nebo PVC. Ukončovací profily řeší funkční ukončení podlahy. Soklové profily slouží pro vedení kabelů.

Web: www.plastoveprofily.cz

Další související informace

Hliníkové profily

hliníkové profily, sloupky, ploty – Aluris s.r.o. se zaměřuje především na hliníkové profily a plechy. Zajišťujeme dovoz, prodej a úpravy hliníkových profilů zejména pro stavební průmysl. Zpracováváme také profily z PVC a kompozitních materiálů.

Hliníkové profily a obkladové lišty

obkladové lišty, obkladové profily, hliníkové lišt – Hliníkové profily mají velmi široké uplatnění. Hliníkové lišty mohou být buď eloxované, nebo s povrchem imitujícím dřevo. Nerezové profily řeší návaznost podlahových krytin. Obkladové profily dotváří interiér koupelny.

Led osvětlení

led osvětlení, led profily, led lišty – Sortimentem firmy alumia jsou LED profily, které jsou vhodné pro odvětví nábytkářství, scénografie, architekturu interiérů, exteriérů a parků. Společnost nabízí k prodeji inovativní LED osvětlení zahrad, parkovišť, průchodů a podjezdů. Prodávané LED lišty patří mezi naprostou špičku, kterou lze sehnat na českém trhu. Aktuální nabídka nabízí přes 27 druhů profilů, na trh jsou uváděna stále nová řešení pro různá odvětví.

Načítání trvalo 3.0737 sekund.