+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové trubky

Klíčová slova: plastové trubky, PPR trubky, trubky na vodu

E-mail: fv-plast@fv-plast.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Firma FV Plast a.s. se zabývá výrobou a vývojem plastových systémů pro tlakové rozvody pitné a užitkové vody a ustředního a podlahového vytápění. V jejich sortimentu najdete trubky, tvarovky, uzavírací armatury, nástroje, nářadí a příslušenství.

Web: www.fv-plast.cz/

Další související informace

SPUR a.s. Zlín

izolace, obaly, trubky, plastové výrobky – SPUR a.s. Zlín vyrábí plastové výrobky - potrubní systémy, desky, profily, HDPE trubky, tepelně a zvukově izolační materiály ve formě trubic a pásů zn. TUBEX. Firma také vyrábí reflexní materiály RETROX a obalové materiály z pěnového polyetylenu.

Drenážní trubky

drenáže, drenážní trubky, drenážní trubka – Eshop - Drenážní trubky s geotextilním filtrem Flexibilní drenážní trubky je možné dodávat s filtrační textílií, která je na trubku aplikována po celé délce jako hadice s podélným spojem. Je vyrobena z POP vláken technologií vpichování. Filtr zabraňuje ucpávání jednotlivých otvoru v drenážní trubce a tím snižování drenážního efektu. Zároven se zabraňuje zanášení celého drenážního systému jemnou frakcí zeminy. Jako filtr je možno použít např. filtrační, separační, drenážní a ochranou geotextilii Geofiltex v 300 g/m2 (Certifikát výrobku A0219-01-0191).

Půjčka na bankovní účet

půjčka na účet, půjčka na bankovní účet, sjednání – Když potřebujete peníze rychle na váš bankovní účet, je k dispozici snadné řešení za pomoci krátkodobé půjčky. Nabízíme vám jednoduché sjednání produktu zvaného půjčka na účet, kterou si lze vyřídit online, v pohodlí domova.

Načítání trvalo 3.3790 sekund.