+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastové trubky

Klíčová slova: plastové trubky, PPR trubky, trubky na vodu

E-mail: fv-plast@fv-plast.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Firma FV Plast a.s. se zabývá výrobou a vývojem plastových systémů pro tlakové rozvody pitné a užitkové vody a ustředního a podlahového vytápění. V jejich sortimentu najdete trubky, tvarovky, uzavírací armatury, nástroje, nářadí a příslušenství.

Web: www.fv-plast.cz/

Další související informace

Drenážní trubky

drenáže, drenážní trubky, drenážní trubka – Eshop - Drenážní trubky s geotextilním filtrem Flexibilní drenážní trubky je možné dodávat s filtrační textílií, která je na trubku aplikována po celé délce jako hadice s podélným spojem. Je vyrobena z POP vláken technologií vpichování. Filtr zabraňuje ucpávání jednotlivých otvoru v drenážní trubce a tím snižování drenážního efektu. Zároven se zabraňuje zanášení celého drenážního systému jemnou frakcí zeminy. Jako filtr je možno použít např. filtrační, separační, drenážní a ochranou geotextilii Geofiltex v 300 g/m2 (Certifikát výrobku A0219-01-0191).

Aquamaty, stojany na vodu

aquamaty, stojany na vodu, výdejníky na vodu – Naše společnost se zabývá rozvozem balené vody, prodejem aquamatů. V naší nabídce naleznete široký výběr aquamatů a příslušenstvím k aquamatům. Dále nabízíme servis a čištění aquamatů. Pro více informací navštivte naše stránky.

Půjčka na občanský průkaz

půjčka na občanku, úvěr na občanský průkaz, na OP – Jednoduché půjčky na občanský průkaz. Nejvýhodnější nabídka od několika různých investorů Jednoduché půjčky na občanský průkaz. Nejvýhodnější nabídka od několika různých investorů půjčka na občanku, úvěr na občanský průkaz, na OP

Načítání trvalo 3.3800 sekund.