+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plechová vrata dvoukřídlá

Klíčová slova: Plechová vrata dvoukřídlá

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: Plechová vrata dvoukřídlá, plechová vrata výklopná, plechová vrata do garáže. Plechová vrata do garáže v různých provedení ( plechová vrata dvoukřídlá, vrata výklopná ). Vrata do garáže na zakázku zabezpečena proti korozi chlorkaučukovou barvou, s možností zateplení z izolačního materiálu, kterým je 5-centimetrová vrstva polystyrénu obložena z vnitřní strany trapézovým hliníkovým plechem.

Web: plechova-vrata.blgz.cz

Další související informace

Elemonta s.r.o.

Elemonta Garážová vrata Vjezdové brány pohony – Dodáváme a montujeme vratovou techniku jako npař. garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány, automatické pohony, závory. Dále pak slaboproudou techniku jako jsou elektronická zabezpečovací signalizace (EZS), kamerové systémy (CCTV či IP provedení). Dalším sortimentem je centrální vysávání.

Střechy Brno

střechy Brno, plechová krytina, falcované krytiny – Společnost Ondráček ST s.r.o. se svou činností zaměřuje na falcované a plechové střechy, krovy, obecně na obor střech a jejich rekonstrukce. Vyzkoušejte naše kvalitní služby - klempířské a pokrývačské práce v Brně a okolí.

GLOB-TRADE td, s.r.o.

garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, oplocení – Výrobky německé společnosti Hörmann, jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních, vysoce specializovaných závodech. Na poli vratové techniky se německá společnost Hörmann řadí k nejvýznamnějším výrobcům nejen na našem trhu, ale i v Evropě. Činností firmy Glob-Trade td, se sídlem v Praze, je již od roku 1996 prodej, montáž a servis vratových a parkovacích systémů. Zaměřujeme se na garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, vjezdové brány, rolovací systémy, dveřní systémy, automatické závory Faac, parkovací systémy, parkovací sloupky, oplocení.

Načítání trvalo 2.0978 sekund.