+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plechová vrata dvoukřídlá

Klíčová slova: Plechová vrata dvoukřídlá

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2012

Popis: Plechová vrata dvoukřídlá, plechová vrata výklopná, plechová vrata do garáže. Plechová vrata do garáže v různých provedení ( plechová vrata dvoukřídlá, vrata výklopná ). Vrata do garáže na zakázku zabezpečena proti korozi chlorkaučukovou barvou, s možností zateplení z izolačního materiálu, kterým je 5-centimetrová vrstva polystyrénu obložena z vnitřní strany trapézovým hliníkovým plechem.

Web: plechova-vrata.blgz.cz

Další související informace

Martin Bureš

plastová okna a dveře, RI OKNA, garážová vrata – Autorizovaný prodejce plastových oken a dveří firmy RI OKNA a garážových vrat Lomax. Dále parapety a žaluzie, vše včetně montáže. Sklenářství a rámování obrazů.

Garážová vrata LOMAX, HORMANN, KRUŽÍK - centrum garážových vrat

grazove vrata – Centrum garážových vrat. Sekční garážová vrata od firem Hormann Kružík a Lomax za nízké ceny.Na našem webu se dozvíte vše o garážových vratech – sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, výklopná garážová vrata, křídlová garážová vrata, lamelová garážová vrata.Montujeme všechny druhy garážových vrat.Cenové nabídky ZDARMA a nezávazně.Dále nabízíme: servis - opravy garážových vrat, předělání garážových vrat pro pohon s motorem.

Garážová vrata Kříž

vrata,garážová vrata – http://garazovavratakriz.webnode.cz/Kříž - garážová vrata s.r.o. nabízí široký sortiment kvalitních garážových vrat dostupných v mnoha provedeních. Najdete zde sekční, roletová i posuvná vrata. Kromě vrat nabízí také velký výběr různých bran.

Načítání trvalo 0.0927 sekund.