+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plechové profily, ohýbané

Klíčová slova: plechové profily,ohýbané plechy,pozinkované plechy

E-mail: info@plechove-profily.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2010

Popis: V nabídce e-shopu jsou plechové profily a ohýbané plechy, které jsou pozinkovány a splňují normu ČSN 11 100. Speciální plechy na přání zákazníka je možno zajistit po předchozí domluvě. Veškeré naše materiály a ohýbané plechy odolávají povětrnostním vlivům a vodě.

Web: www.plechove-profily.cz/

Další související informace

STOLFIG s.r.o.

stolfig, iges, catia, plechové výlisky – Výroba prototypů pro automobilový průmysl - od jednoduchých prototypových dílů až po složité sestavy. Konstrukce a kompletní výroba sériových lisovacích nástrojů. Vlastníme 3D laser pro řezání oceli, hliníkových slitin i dřeva.

JednaDvaTřiPneu.cz

pneumatiky, alu kola, plechové disky, pneu – Internetový obchod se zimními, letními i celoročními pneumatikami, hliníkovými koly a plechovými disky pro osobní, lehká užitková nákladní vozidla i off-roady. Provozujeme kamennou prodejnu v Brně s většinou nabízeného sortimentu skladem, osobní odběry. Nakupte přímo od výrobce za výhodné ceny.

Nátěry střech a opravy st

nátěry střech, opravy střechy, plechové střechy, k – Naší specializací je renovace a nátěry střech a opravy střešní krytiny. Renovujeme eternitové střechy, taškové střechy i plechové střechy. Provádíme také opravy a nátěry komínů, rizikové kácení stromů, čištění fasád a nátěry klempířských prvků.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.