+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plechové profily, ohýbané

Klíčová slova: plechové profily,ohýbané plechy,pozinkované plechy

E-mail: info@plechove-profily.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2010

Popis: V nabídce e-shopu jsou plechové profily a ohýbané plechy, které jsou pozinkovány a splňují normu ČSN 11 100. Speciální plechy na přání zákazníka je možno zajistit po předchozí domluvě. Veškeré naše materiály a ohýbané plechy odolávají povětrnostním vlivům a vodě.

Web: www.plechove-profily.cz/

Další související informace

Plechove Garaze

Plechové Garáže, Montované Garáže, Sklady – Moderní technologie, které při výrobě používáme, jsou garancí nejvyšší jakosti a dlouhé životnosti našich výrobků. Konstrukce jsou zhotoveny z pevných a bezpečných materiálů, přičemž velký důraz klademe na celkový vzhled produktů. Barevnost a vzory upravujeme podle individuálních přání našich zákazníků.

Nátěry střech a opravy st

nátěry střech, opravy střechy, plechové střechy, k – Naší specializací je renovace a nátěry střech a opravy střešní krytiny. Renovujeme eternitové střechy, taškové střechy i plechové střechy. Provádíme také opravy a nátěry komínů, rizikové kácení stromů, čištění fasád a nátěry klempířských prvků.

Prodej plechových garáží

plechové garáže, plechová garáž, montované garáže, – Webový katalog levne-garaze.cz prezentuje širokou nabídku levných pozinkovaných plechových garáží s křídlovými i výklopnými vraty. V nabídce jsou garáže s rovnou i sedlevou střechou za opravdu příznivé ceny.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.