+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ploty na klíč

Klíčová slova: Ploty, pletivo, sloupky, napínáky, ostnatý drát,

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2009

Popis: Prodej plotů a kompletního oplocení. Nabízený sortiment tvoří pletivo, sloupky, napínáky, ostnatý drát, zkrátka vše pro kvalitní oplocení. Na Ostravsku a blízkém okolí nabízíme možnost realizace stavby plotu na klíč.

Web: www.ploty-kanclir.cz

Další související informace

Teleskopická vrata, ploty

teleskop, teleskopické brány, ploty, bran, brány, – Dodáváme a montujeme teleskopická, posuvná, pojízdná vrata s úsporou místa až 40%, vše je vidět na videu. Dále vjezdové brány, automatické pohony na dálkové ovládání, závory, ploty a oplocení. Praha a Středočeský kraj.

Teleskopické brány, vrata

teleskop, teleskopické brány, ploty, bran, brány, – Montujeme teleskopické brány na dálkové ovládání. Části brány zajíždí do sebe a šetří až 40% místa, viz video. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory, oplocení a ploty. Středočeský kraj.

Hledáte inspiraci při stavbě plotu? Navštivte náš web!

ploty a oplocení, betonové ploty, plastové ploty, – Chcete si postavit plot kolem domu nebo zahrady a nevíte pro jaký se rozhodnout? Naše stránky Vás provedou možnostmi a druhy jednotlivých oplocení ať už oplocujete rodinný dům se zahradou nebo firemní a průmyslový areál. Naše stránky jsou tu pro Vás.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.