+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ploty.name - ploty

Klíčová slova: ploty a oplocení, kované, betonové, plastové

E-mail: info@ploty.name

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2009

Popis: Ploty - informační portál o plotech. Možnost zadání poptávky. Ploty, oplocení, druhy plotů - kovové ploty, betonové, plastové, na podezdívce, dřevěné ploty, pletivo na ploty..Zadejte si poptávku a informujte se o nejenom o plotech.

Web: www.ploty.name

Další související informace

Schody.name - schody

Schody, půdní, schodiště, dřevěné, betonové – Schody - informační portál o schodech. Možnost zadání poptávky. Schody (schodiště) dřevěné, betonové, kovové, výška a šířka stupně, schodišťové zábradlí..Zadejte si poptávku a informujte se o nejenom o schodech.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.