+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ploty Zábrana s.r.o. - Op

Klíčová slova: plot,ploty,brány,branky,sloupky,pletivo,PVC sítě

E-mail: seo.ploty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2011

Popis: Montáž, výroba a stavby plotů na klíč (rozpočty, realizace). Vyrábíme branky a brány, zámečnictví, servis, prodej pletiva PVC, svařované sítě PVC, sloupky, dřevěné ploty, betonové ploty, gabionové ploty a drátěné ploty, příslušenství. Dřevěné a betonové výplně. Celková vnější úprava staveb, zemní a výkopové práce. Pokládka zámkové dlažby.

Web: www.ploty-zabrana.cz

Další související informace

Ploty, pletivo, dráty

ploty, oplocení, pletivo, dráty, svařované panely – Vyrábíme, dodáváme a montujeme širokou škálu plotů, pletiv, sloupků, branek a bran na různá použité oplocení rodinných domů, průmyslových objektů, sportovních areálů. Dále také prodáváme bezpečnostní oplocení.

Pokládka zámkovej dlažby

pokládka zámkovej dlažby,murované,kamenné,ploty – Pokládka zámkovej dlažby,kamenné ploty,murované ploty,betonové ploty,oporné múry,montáž plávajúcej podlahy, zateplenie fasád,rezanie dilatácií do betonu a asfaltu,rôzne demontáže,ručné výkopové práce,požičovňa stavebnej mechanizácie, a iné stavebné práce v Nitre a okolí

Kříž - garážová vrata a brány

garážová vrata,vrata,brány – Nabízíme garážová vrata od předních výrobců a prověřených značek, můžete u nás nalézt nejpoužívanější garážová vrata, mezi která patří sekční, odsuvná a roletová. Dále nabízíme posuvné a křídlové brány.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.