+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

plus kompresor

Klíčová slova: kompresor, kompresory, vzduchove kompresory,

E-mail: info@2e.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Web: www.2e.cz

Další související informace

Nářadí stroje přístroje

kompresory, svářečky, čerpadla, dílenský nábytek, – Prodáváme a servisujeme: kompresory, pneumatické nářadí, svářečky, elektrocentrály, dřevoobráběcí stroje, obrábění kovů, topná tělesa, dílenské vybavení, nabíječky baterií, dílenský nábytek, zahradní stroje, čerpadla, čistící stroje, ruční elektronářadí, měniče napětí, peletové kotle a další výrobky. Záruka 24 měsíců, záruční a pozáruční servis, doprava do celé ČR.

Kompresory vzduchotechnik

Kompresory, pneumatické nářadí, požární hadice – Kompresory vzduchotechnika je nový internetový obchod s průmyslovou technikou v oblasti vzduchotechniky. E-shop se specializuje na kompresory, pístové, šroubové, potravinářské, bezolejové, rozvody vzduchu, pneumatické nářadí, pistolovou techniku a spousty dalších produktů z oboru stlačeného vzduchu jako je požární hadice, hadice, šroubení, spojky, rychlospojky, rotační spojky, armatury a kulové kohouty i v trojcestném provedení. Na veškeré produkty nabízí shop telefonickou technickou podporu.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.