+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahové topení Acond

Klíčová slova: podlahové topení, podlahové vytápění, teplovodní

E-mail: podlahove.topeni.acond@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Dodáváme podlahové topení Acond po celé ČR včetně montáže, přísné kontroly a servisu. Naše podlahové topení je o 25% úspornější nežli vytápění s radiátory, dokonale rozloží teplo v místnosti, je doporučené pro alergiky díky nízké prašnosti a nevysušuje vzduch. Žijte zdravě s podlahovým vytápěním Acond, které je šetrné k životnímu prostředí a navíc je cenově dostupné.

Web: www.podlahove-topeni-acond.cz

Další související informace

Antikondenzační a termoiz

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Nabízíme termoizolační nátěry Maxitherm, které jsou zároveň antikondenzační a snižují kondenzaci vlhkosti ve zdi a zabraňují tak vzniku plísní. Termoizolační a antikondenzační nátěry se používají jako povrchová úprava jak venkovních fasád, tak i interiérů.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.