+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahové topení Acond

Klíčová slova: podlahové topení, podlahové vytápění, teplovodní

E-mail: podlahove.topeni.acond@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Dodáváme podlahové topení Acond po celé ČR včetně montáže, přísné kontroly a servisu. Naše podlahové topení je o 25% úspornější nežli vytápění s radiátory, dokonale rozloží teplo v místnosti, je doporučené pro alergiky díky nízké prašnosti a nevysušuje vzduch. Žijte zdravě s podlahovým vytápěním Acond, které je šetrné k životnímu prostředí a navíc je cenově dostupné.

Web: www.podlahove-topeni-acond.cz

Další související informace

FANA, s.r.o.

stavební izolace, podlahové vytápění, zateplování – Činnost je zaměřena na výrobu stavebních izolací podle vlastních patentovaných technologií, z nichž největšího zájmu dosahují systémy podlahového vytápění, kotvicí technika a renovační, sanační a zateplovací systémy.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0734 sekund.