+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahové topení

Klíčová slova: podlahové topení, podlahové vytápění

E-mail: podlahove.topeni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Dodáváme na trh topenářský a vodoinstalační materiál pro podlahové vytápění. Kompletní systém pro podlahové topení, rozvody ústředního topení a sanity nabízíme pod obchodním názvem Termosystem. Dnes zastupujeme řadu renomovaných evropských výrobců podlahového vytápění z Itálie, Španělska, Chorvatska, Německa a Polska. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní podlahové topení za dostupnou cenu. Podlahové vytápění tak přestává být nedostupným luxusem a nabídnout ho můžeme širšímu okruhu zákazníků.

Web: www.termosystem.cz

Další související informace

FANA, s.r.o.

stavební izolace, podlahové vytápění, zateplování – Činnost je zaměřena na výrobu stavebních izolací podle vlastních patentovaných technologií, z nichž největšího zájmu dosahují systémy podlahového vytápění, kotvicí technika a renovační, sanační a zateplovací systémy.

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.1841 sekund.