+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahové topení

Klíčová slova: podlahové topení, podlahové vytápění

E-mail: podlahove.topeni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Dodáváme na trh topenářský a vodoinstalační materiál pro podlahové vytápění. Kompletní systém pro podlahové topení, rozvody ústředního topení a sanity nabízíme pod obchodním názvem Termosystem. Dnes zastupujeme řadu renomovaných evropských výrobců podlahového vytápění z Itálie, Španělska, Chorvatska, Německa a Polska. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi kvalitní podlahové topení za dostupnou cenu. Podlahové vytápění tak přestává být nedostupným luxusem a nabídnout ho můžeme širšímu okruhu zákazníků.

Web: www.termosystem.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.