+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokládka dřevěný podlah

Klíčová slova: Výroba, renovace, pokládka, parkety, prkna

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2013

Popis: Český výrobce dřevěných podlah s dvacetiletou tradicí na českém i evropském trhu. Parkety.com nabízí nejlepší kvalitu za rozumnou cenu. Proto se neváhejte porozhlédnout po našem webu parkety.com. Výroba a pokládka dřevěných podlah.

Web: www.parkety.com

Další související informace

Enerfina

renovace exteriérů, renovace interiérů, renovace – renovace interiérů a exteriérů, kompletní rekonstrukce bytových jader, obchodní činnost, stavební práce, zednické práce, restaurátorství, řezbářství, lakýrnictví, zateplení a fasády, pozlacování, čištění a lestění pozlacenin

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Dlažby Mikula - pokládka

zámková dlažba, pokládka,Třinec,obrubníky, stavebn – Firma Dlažby Mikula se specializuje na pokládku zámkové dlažby, obrubníků a palisád. Dále na výstavbu parkovišť, chodníků, teras i oplocení a další stavební práce - dopravu materiálu, štěrku, písku. MAN-nosič kontejneru, zemní práce strojem JCB Robot 190.

Načítání trvalo 0.2540 sekund.