+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokládka dřevěný podlah

Klíčová slova: Výroba, renovace, pokládka, parkety, prkna

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2013

Popis: Český výrobce dřevěných podlah s dvacetiletou tradicí na českém i evropském trhu. Parkety.com nabízí nejlepší kvalitu za rozumnou cenu. Proto se neváhejte porozhlédnout po našem webu parkety.com. Výroba a pokládka dřevěných podlah.

Web: www.parkety.com

Další související informace

Zateplovací práce Opava

zateplení, fasáda, zateplení, fasáda, renovace, ze – Zateplení a renovace rodinných a bytových domů. Klempířské a zednické práce, půjčovna lešení, prodej stavebního materiálů. Nabízíme také pomoc kutilům. Vlastníme certifikát jakosti ISO9001:2001 a další certifikáty z oboru.

FICHTNER- HOLZ s.r.o.

staré dřevo, prkna, trámy – Vykupujeme staré trámy a stará prkna, podlahy, dřevo z rekonstrukcí a demolic Vašich domů i celých objektů (zemědělských, průmyslových apod.). Nabízíme nejvyšší ceny na českém trhu a to až do výše 8.000, - Kč, za m3. Tento materiál vykoupíme a hotově uhradíme přímo na místě stavby, dopravní náklady hradíme v plné výši.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.