+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokládka podlahy Praha

Klíčová slova: Pokládka podlahy Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Pokládka podlahy Praha: pokládka podlahy, renovace podlahy, broušení podlahy. Renovace, broušení parketové podlahy včetně lakování. Pokládka všech typů podlah ( dřevěné podlahy, lamelové podlahy, korkové podlahy …. ). Prodej podlahy pro širší využití, podlahy pro komerční i nekomerční prostory. Podlahy vám pomůžeme vybrat, dovezeme na místo a zajistíme pokládku podlahy.

Web: pokladka-parket.blgz.cz

Další související informace

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy - laminátové podlahy - pokládka – Prodej a pokládky kvalitních plovoucích, laminátových podlah za výhodné ceny. Rozvoz zboží zdarma. Akce na vybrané druhy podlah. Dodací doba 2-5dnů. Podlahy na klíč s až 25-ti letou zárukou!Vysoka kvalita a nizka cena.

Bytové osvětlení Praha 3

Bytové osvětlení Praha 3, osvětlení Praha 3 – Bytové osvětlení Praha 3: osvětlení do koupelny, bytové osvětlení, osvětlení do kuchyně, osvětlení fasády. Bytové osvětlení, specializovaný obchod s LED světelnými zdroji. Dbáme na to, aby námi nabízené LEDky plnily funkci plnohodnotného zdroje světla ( osvětlení koupelny, bytové osvětlení, osvětlení fasády, osvětlení kuchyně ), abychom je konečně mohli začít používat v běžném životě.

Opravy počítačů - výjezdový servis Praha

servis, počítače, praha – Nabízíme profesionální servis vašich počítačů a notebooků. Na základě vašeho požadavku jsme schopni okamžitě reagovat. Naši technici provedou diagnostiku Vašeho počítače a po zjištění nedostatků navrhnou řešení a cenovou kalkulaci případné opravy nebo doplňkových služeb.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.