+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokládka podlahy Praha

Klíčová slova: Pokládka podlahy Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Pokládka podlahy Praha: pokládka podlahy, renovace podlahy, broušení podlahy. Renovace, broušení parketové podlahy včetně lakování. Pokládka všech typů podlah ( dřevěné podlahy, lamelové podlahy, korkové podlahy …. ). Prodej podlahy pro širší využití, podlahy pro komerční i nekomerční prostory. Podlahy vám pomůžeme vybrat, dovezeme na místo a zajistíme pokládku podlahy.

Web: pokladka-parket.blgz.cz

Další související informace

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Podlahy Praha 10

podlahy Praha 10, parkety Praha 10, podlahy Praha – Podlahy Praha 10: parkety, marmoleum, lino, koberce, korek, podlahy Praha. Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné terasy, podlahy pro každé využití jak pro domácnost, hotel, restaurace tak i v průmyslu. V naší prodejně si vybere každý kdo realizuje obměnu podlahové krytiny nejen v bytě.

Podlahové centrum Choceň

Podlahové centrum Choceň, Podlahy Choceň, Pokládka – Naše firma Podlahy - Loukota ve městě Choceň provozuje podlahové centrum. Podlahové centrum Vám nabízí plovoucí podlahy, PVC podlahy, koberce a další druhy podlah. Zajistíme také pokládku podlahy. Podlahové centrum Choceň, podlahy, pokládka podlah

Načítání trvalo 2.2258 sekund.