+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pokládka zámkové dlažby

Klíčová slova: pokládka zámkové dlažby, strojní pokládka zámkové

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2014

Popis: Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek.

Web: www.tojflova.cz

Další související informace

Minor-stavební s.r.o.

hrubé stavby, zámkové dlažby, základové desky – Provádíme všechny druhy stavebních prací. Převážně se zaměřujeme na hrubé stavby domů, základové desky, zámkové dlažby a fasády včetně zateplování. Stavební práce provádíme v Českých Budějovicích a v sousedních okresech v rámci Jihočeského kraje. Speciální nabídka: V rámci programu zelená úsporám rádi svým zákazníkům zajistíme veškeré potřebné úkony pro získání dotace.

Pokládka podlahy Praha

Pokládka podlahy Praha, podlahy Praha 8, podlaha – Prodej, pokládka a renovace podlahových krytin ( plovoucí, dřevěné, parketové podlahy a PVC ). Výroba nábytku na zakázku ( vestavěné skříně, kuchyňské linky, postele, kancelářský a bytový nábytek ).

Podlahářství Smrček

pokládka plovoucí podlahy,montáž interiérové dveře – Prodej a pokládka plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, linoleum, korek, parkety.Renovace parket, broušení tmelení lakování parket. Vyrovnání podkladních betonů stěrkou, montáž dřevotřísky. Montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Načítání trvalo 0.1077 sekund.