+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poptávky stavebních prací

Klíčová slova: poptavky,stavebni poptavky,poptavky zdarma,nabidky

E-mail: poptavky@poptavkystavebnichpraci.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: Nabídky - poptávky stavebních prací ze všech stavebních odvětví. Zedníci, Tesaři, Zateplovači atd... Široká nabídka stavebních prací. Garance získaní zákazky vo formě vrácení dvou násobku registračního poplatku.

Web: www.poptavkystavebnichpraci.cz

Další související informace

OKAL CZ s.r.o.

dřevostaby,rodinné domy,montované stavby – OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Foukaná izolace

foukaná izolace – Jestliže uvažujete nad tepelnou izolací domu, je dobré začít tam, kde uniká nejvíce tepla. Náklady na vytápění domu tvoří až 75% nákladů na veškeré energie, proto pokud chcete úsporů nákladu, zateplete si dům. Foukaná izolace se nejčastěji používá při tepelné izolaci střechy a střešních prostor (střešní šikminy a dutiny). Je vhodná pro novostavby, dřevostavby, rodinné domy, průmyslové stavby i kterékoli jiné objekty, které vyžadují úsporu nákladů na yvtápění.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.1905 sekund.