+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potery

Klíčová slova: Potery

E-mail: potery@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Specializujeme se na cementové potěry, anhydritové potěry, lité potěry, betonové potěry a na vyrovnávání potěrů tekutou nivelací. K naší profesionální činnosti patří i všechny standardní i nestandardní betonáže ať už malé nebo velké zakázky ve stavebnictví. Všechny druhy nivelačních, betonových i anhydritových potěrů realizujeme pouze s pomocí nejmodernější techniky a odborně kvalifikovaných stavebních pracovníků. Při provádění betonáží a potěrů pracujeme jen na realizaci na klíč. Garantujeme profesionální vykonanou prací se zárukou vrácení peněz protože kvalitní potěry a betonáže nepraskají a jsou rovné. Ještě jedna z důležitých předsevzetí naší firmy nikdy nešetříme materiál a používáme pouze kvalitní materiál od renomovaných výrobců. Zákazníkům který chtějí ušetřit peníze na zakázce doporučujeme betonové potěry nakolik jsou levnější a mají široké použití.

Web: www.betonaze.sk

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 1.7136 sekund.