+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pozemní stavby

Klíčová slova: Pozemní stavby , opravy chodníků a komunikací

E-mail: strnad@rodis-dc.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2009

Popis: Stavební firma, stavební práce na zakázku, pozemní stavby, oprav chodníků a komunikací, strojní zemní práce a stavby vodohospodářské.Pozemní stavby, opravy chodníků a komunikací, strojní zemní práce a stavby vodohospodářské

Web: www.rodis-dc.cz

Další související informace

Drevodom dřevěné domy

Drevodom , dřevěné stavby, stavba ze dřeva, stavby – Drevodom Orava Vám nabízí bohatou nabídku dřevěných staveb. Srubové celoročně obyvatelné chaty, rekreační chaty ale i zahradní domky. Připravíme pro Vás různé i atypické konstrukce dle představ a termínů.

Dozory a zaměřování

dozory staveb Praha, zaměření a dozor stavby – Projekční kancelář DV Engineering, s.r.o. se svou činností zaměřuje na dozory staveb, zaměření staveb v Praze a technický dozor. Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace staveb od ideové studie.

Nonstop odtah

nonstop odtah , silniční a odtahová služba , nejle – Nonstop odtah je nejlevnější silniční a odtahová služba pro Prahu a okolí a ekologická likvidace aut zdarma. Nejlevnější ceny díky strategickému rozmístění po celé Praze. Jsme pro Vás nonstop na telefonu +420 732 734 980 .

Načítání trvalo 0.0604 sekund.