+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce autojeřábem

Klíčová slova: autojeřábnické práce, autojeřáby Olomouc

E-mail: michal.kopecny@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Provádíme autojeřábnické práce v Olomouci, Prostějově, celém olomouckém kraji, po dohodě i jinde v místě potřeby. Využíváme autojeřáby AD 080 s nosností až 8 tun. Jeřáb má dosah 10 - 14 metrů s nádstavce.

Web: www.autojerab.websnadno.cz/

Další související informace

Práce z domu

práce, podnikání, výdělek, byznys, spolupráce – Dynamicky rostoucí internetový projekt má pro každého zájemce příležitost, jak si vydělávat z domova s pomocí počítače. Možnost vybudovat si nezávislý zdroj příjmů ve svém volné čase. Pokud Vás láká mít několikanásobný zdroj příjmů a být neustále placen za to co jste jednou udělali, neváhejte a vstupte do projektu.

SAXANA GROUP s.r.o.

úklidové práce, mytí oken, čištění koberců, úklid – Čisté pracovní a životní prostředí je základem a nutností. Naše úklidové práce (úklid nebytových prostor) Vám tyto podmínky zajistí a nastaví kvalitní standard, který se stane automatickou součástí všeho dění okolo Vás. V čistotě neznáme kompromisy.

Zpracování podkladů

seminární práce, bakalářské práce, MBA, diplomové – Odborné zpracování podkladů pro seminární, bakalářské, diplomové práce. Zaměřujeme se na vysokoškolské práce. Od roku 2006 se stále zdokonalujeme. Texty prochází důkladným systémem kontrol. Práce vypracovávají odborníci v oboru.

Načítání trvalo 2.6199 sekund.