+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce ve výškách

Klíčová slova: práce, ve výškách,

E-mail: bublinkycz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2010

Popis: Všichni naši pracovníci mají k pracím ve výškách profesionální přístup a odborné zkušenosti, při prováděné výškových prací jsou zcela samostatní. Díky odpovídajícímu technickému zázemí a vybavení odvádíme špičkovou práci nejen ve výškách.

Web: bubliny.cz/cs/prace-ve-vyskach.php

Další související informace

Výškové práce, Hromosvody

výškové, práce, ve výškách, težko, přístupná, – Veškeré výškové práce provádíme za použití horolezecké techniky, případně plošiny. Použítí horolezecké techniky bývá ve většině případů levnější, časově méně náročné, a mnohdy i jediným způsobem řešení (například v těsných prostorech, zahradních objektech a nedostupných místech) než například za použítí lešení, nebo plošiny.) Naši pracovníci každoročně absolvují odborné školení pro práci ve výškách. Používáme výhradně certifikované bezpečnostní pomůcky, které prochází každoročně pravidelnou revizí.

Penzion GAUDEAMUS ve Velkých Karlovicích

Penzion GAUDEAMUS ,ubytování ve Velkých – Navštivte valašský penzion Gaudeamus, který je jako stvořený pro klidnou rodinnou rekreaci nebo skupinové akce s dětmi. Je oblíbeným cílem lyžařských výcvikových kurzů a vyletů díky své poloze - v létě příroda, v zimě Ski areál Synot Kyčerka vzdálený jen 100m. Penzion se nachází v obci Velké Karlovice, Nabízí 15 samostatných pokojů, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení (sprcha+WC). Ubytování je většinou ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, k dispozici jsou i apartmány pro až 8 lidí. Pokoje jsou jednoduše vybaveny tak, aby v nich každý host nalezl odpovídající pohodlí.Celková kapacita penzionu je 55 osob. Ve vlastní jídelně se podává strava pouze pro hosty penzionu, malý bar u recepce je k dispozici celý den.Před penzionem je k dispozici i parkoviště.

Penzion Tisůvka ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Tisůvka,ubytování ve Žďáru nad – Penzion Tisůvka se nachází ve Žďáru nad Sázavou a poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování.Penzion nabízí k ubytování čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, vybavené televizí a ledničkou. V jednom z pokojů je možnost 2 přistýlek. Pro náročnější hosty má penzion připraven čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou s jídelnou.Penzion nabízí stravování v Hospůdce pod Čerťákem, kde si můžete předem nebo až na místě objednat obědy a večeře. Stylová Hospůdka pod Čerťákem s tradiční pivnicí a restaurací nabízí staročeskou kuchyni a pivo jako křen.V okolí je hustá síť dobře značených turistických cest, v zimě běžecké tratě.

Načítání trvalo 2.0137 sekund.