+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce ve výškách

Klíčová slova: práce, ve výškách,

E-mail: bublinkycz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2010

Popis: Všichni naši pracovníci mají k pracím ve výškách profesionální přístup a odborné zkušenosti, při prováděné výškových prací jsou zcela samostatní. Díky odpovídajícímu technickému zázemí a vybavení odvádíme špičkovou práci nejen ve výškách.

Web: bubliny.cz/cs/prace-ve-vyskach.php

Další související informace

Domek u pramene Nisy ve Smržovce

Domek u pramene Nisy,ubytování ve – Domek se nachází na polosamotě v Jizerských horách nedaleko Jablonce nad Nisou (obec Smržovka). Objekt má velikou terasu u kuchyně a společenské místnosti, s výhledem na celou zahradu i okolní louky a lesy. Vybavená kuchyně: kuchyňská linka s dvoudřezem a teplou vodou, čtyřplotýnkový elektrický sporák s troubou, rychlovarné konvice a veškeré potřebné nádobí. K dispozici ložnice 5lůžek. Podkrovní noclehárna- spaní na matracích - pouze v létě. Rozkládací pohovka ve společenské místnosti. 2 x WC splachovací v přízemí a v 1. patře - 4 x umývadla s teplou vodou v suterénu, přízemí i v 1. patře , 1 x sprcha v přízemí, 1 x koupelna s vanou v suterénu, .

Hotel Česká Koruna ve Světlé nad Sázavou

Hotel Česká Koruna,ubytování ve Světlé nad – Ve tříhvězdičkovém Hotelu Česká Koruna, situovaném nedaleko nádraží i historického centra, na Vás čeká 11 útulných a pohodlně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s celkovou kapacitou 24 lůžek.Naše hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s wc, TV a Wi-Fi připojením.Jídelnu se salónkem je možné využít pro pořádání nejrůznějších školení, kurzů, předváděcích akcí, svateb, večírků a podobně.Přijedete-li autem, uvítáte jistě možnost parkování zdarma ve dvoře. V letním období je otevřena zahrádka ve dvoře hotelu.

Výškové práce

Výškové práce, Práce ve výškách, Nátěry fasád – Specializujeme se na veškeré práce ve výškách - zajišťujeme opravy a nátěry fasád, instalujeme zábrany proti holubům, realizujeme ošetřování panelových spár, zasklívání oken a mnoho dalšího. Výškové práce, práce ve výškách, nátěry Praha

Načítání trvalo 2.0108 sekund.