+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Preventista.cz

Klíčová slova: hasici, pozar, skoleni, rad, technik

E-mail: info@preventista.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Web: www.preventista.cz

Další související informace

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

certifikace, školení, testování, certifikace – Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering. Poskytujeme konzultace, testování, inspekce, školení ISO, energetické audity, engineering, certifikace výrobků a homologace ve všech odvětvích.

Praktické školení

semináře, kurzy, školení, organizace práce – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a pomohou dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

zkušebnictví, inspekce, školení, certifikace – SZU je notifikovanou osobou Evropského společenství NB 1015 pro posuzování shody k 15 direktivám EU. Nabízí SZÚ zákazníkům odborné služby zkušební laboratoře, certifikačního orgánu pro certifikaci výrobků aj.

Načítání trvalo 0.1798 sekund.