+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Preventista.cz

Klíčová slova: hasici, pozar, skoleni, rad, technik

E-mail: info@preventista.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Web: www.preventista.cz

Další související informace

Školení ze stavebnictví

školení, kurzy, katastr, reailtní – Školení a kurzy pro realitní makléře, odhadce nemovitostí a/nebo specializované kurzy ze stavebnictví a souvisejících předpisů: * Kurzy pro realitní makléře a správce nemovitostí * Bakalářské studium (VŠ) * Speciální vzdělávací programy * Bc.studium nemovitý majetek - realitní makléř * Systémy řízení a ISO * Realitní makléř, správa nemovitostí * Obchodní, prodejní dovednosti (Marketing) * Oceňování a odhady nemovitostí * Cla, INCOTERMS, INTRASTAT, mezinárodní a zahraniční obchod * Finance a bankovnictví * Nezisková sféra

Vzdělávací agentura Horiz

kurzy, vzdělávání, školení, výuka, služby – Zabýváme se pořádáním kurzů pro širokou veřejnost. Naše kurzy může navštívit kdokoliv, kdo by si rád rozšířil své obzory, poznal nové věci z různých oborů, či získal nové dovednosti.

Webinář - učení má novou

webinář, webinar online, online školení, kurzy – Webinář nabízí kurzy přes internet: školení pro podnikatele, odborné semináře pro management, marketing, obchodníky, personalisty, mzdové účetní. Nejvíce lektorů online kurzů na jednom místě v ČR. Kurzy Excel, Word, projektové řízení, obchodní dovednosti, online kurzy účetnictví a daní, DPH, daňové přiznání, cestovní náhrady a další firemní školení. Nabízíme webináře zdarma a garanci vrácení peněz za kurz. Webinář je naživo s lektorem, online z pohodlí domova nebo jako záznam ke shlédnutí kdykoliv.

Načítání trvalo 0.0981 sekund.