+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Preventista.cz

Klíčová slova: hasici, pozar, skoleni, rad, technik

E-mail: info@preventista.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Web: www.preventista.cz

Další související informace

Firemní školení

interaktivní firemní školení, leadership, obchod – Nabízím firemní školení a tréninky - leadership, aplikované soft-skills, obchodní dovednosti a týmová spolupráce. Důraz kladu na využitelnost v praxi. Obsah připravuji na míru klientovi i účastníkům. Firemní školení jsou samozřejmě interaktivní.

České dráhy a Regiojet

ceske drahy jizdni rad, ceske drahy regiojet – České dráhy a jejich jízdní řády, slevy na vlaky, výluka na trati, ČD a Regiojet diskuze, názory, online jízdní řád, IDOS vlaky a vlakové spoje, české dráhy, Pendolino, občerstvení a noviny, jízdní řády vlaků.

Požární ochrana Bábík sp

požární, ochrana, služby, bezpečnost, hasici, has – Naše firma se zabývá širokou škálou služeb v oblasti požární ochrany. Servis hasicích přístrojů, servis zařízení na zásobování požární vodou, technicko organizační činnost v oboru PO, obchodní činnost, technicko organizační činnost v oboru BOZP, služby v oblasti požární bezpečnosti staveb.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.