+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Primaokno

Klíčová slova: plastove okna, plastové okná

E-mail: primaokon@primaokno.sk

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: Dodávka a montáž plastových, hliníkových okien a dverí v Bratislave a okolí do 50km. Primaokno to sú špičkové nemecké systémy VEKA a SCHUCO, hliníkové systémy WICONA a Heroal. Dodávame okná aj do nízkoenergetických a pasívnych domov. Dodávame a montujeme aj doplnky ku oknám ako sú rolety, žalúzie, sieťky, parapety. Vykonávame pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých výrobcov.

Web: www.primaokno.sk

Další související informace

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Plastové okná a dvere

plastové okná – Predaj a montáž plastových okien, dverí, zimných záhrad. Tieniaca technika, rolety, žalúzie a doplnky pre plastové okná. Balkónové, interiérové aj exteriérové dvere a okná na mieru. Sídlo fimy Trnava.

Salamander - okna

okná, plastové okná, montáž okien, vchodové dvere – Predaj a montáž plastových okien a dverí Salamander od slovenského výrobcu. Okná najvyššej kvality za bezkonkurenčnú cenu, samozrejme s odbornou montážou vlastnými pracovníkmi. Doporučujeme SWS montáž (parotesné a paropriepustné pásky). Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.