+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Primatep s.r.o.

Klíčová slova: Primatep, komíny, stavební práce, zateplení

E-mail: primatep.tp@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Primatep: Komplexní řešení od projektu po realizaci. Stavební práce, to je náš hlavní obor. Ať jde o klasickou stavební činnost, zateplení, nebo montáže komínů, či kominické služby a poradenskou činnost. Stránky stavební firmy z Teplic, která funguje již od roku 1999.

Web: www.primatep.cz

Další související informace

Zámečnické práce Praha

Zámečnické práce, stavební zámečnictví, Praha – Zámečnické práce – ploty, mříže, balkónové zábradlí, schodiště, přístřešky, vjezdová vrata. Opravy kontejnerů, povrchová úprava kovů ( nanášení práškové barvy dle přání zákazníka ).

Kompletní stavební práce

Kompletní stavební práce, Pardubice, Chrudim – Zajišťujeme kompletní stavební práce v oblastech Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí. Nabízíme přípravné práce, stavební práce, zednické, topenářské, zednické, instalatérské, sádrokartonářské, malířské, elektrikářské,podlahářské a úklidové práce. Do našeho týmu vybíráme pracovníky s nejlepší kvalifikací a odborností. Našim cílem je spokojený zákazník!

Fobas, s.r.o.

stěhování strojů, jeřábnické práce, stavební práce – Stěhování strojů a nadměrných břemen. Exportní balení. Jeřábnické práce. Montážní práce. Elektro, elektroinstalace, revize elektriky. Hromosvody. Opravy dilatačních spár a pryskyřicí litých podlah. Tesařství. Výškové a natěračské práce. Úpravy zeleně.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.