+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Primatep s.r.o.

Klíčová slova: Primatep, komíny, stavební práce, zateplení

E-mail: primatep.tp@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Primatep: Komplexní řešení od projektu po realizaci. Stavební práce, to je náš hlavní obor. Ať jde o klasickou stavební činnost, zateplení, nebo montáže komínů, či kominické služby a poradenskou činnost. Stránky stavební firmy z Teplic, která funguje již od roku 1999.

Web: www.primatep.cz

Další související informace

Cvrček s.r.o.

stavební práce, podlahové topení, rekonstrukce jád – Oborem firmy Cvrček s.r.o. je topení - voda - plyn a stavební práce. Naši topenáři, instalatéři, plynaři či zedníci jsou mistry ve svých oborech: podlahové topení, čištění kanalizace, výstavba a rekonstrukce tepelných zařízení, kotelen a výměníkových stanic, vodoinstalace, plynoinstalace, rekonstrukce jádra, rekonstrukce koupelen, úpravy fasád, obklady, dlažby, rekonstrukce bytů a budov.

Úklidové služby

úklidové práce, stavební práce,vyklízení prostor – Poskytujeme kompletní služby jako jsou úklid, stavební práce, vyklízení, řemeslné práce, zámečnické práce a technické služby. Naše firma je hodinový manžel, který přijde, uklidí, vyčistí, vyklidí nebo opraví. Dopřejte si kvalitní úklid kanceláře, domu nebo bytu ve městě Praha a okolí.

Eglu.cz - Rejstřík řemesl

řemeslníci, stavební firmy, poptávka, práce, katal – Poptávkový portál v oboru stavebnictví. Najděte si zde řemeslníka či stavební firmu. Jsou zde prověřené firmy a řemeslníci z celé ČR. A to vše ZDARMA. Jedině u nás si najdete spolehlivého a prověřeného řemeslníka.

Načítání trvalo 0.1977 sekund.