+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Přírodní obkladový kámen

Klíčová slova: Obkladový kámen, přírodní kámen, dlažební kámen

E-mail: j.l.pokorny@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Nabízíme přírodní kámen, obkladový kámen , dlažební kámen a dekorativní kámen a obrubníky. Obklady a dlažba z materiálů křemenec, břidlice, porfýr, kvarcit, rula a pískovec. Navštivte náš obchod a sami se přesvědčíte, jak veliký sortiment kamenů nabízíme.

Web: www.prirodni-obkladovy-kamen.cz

Další související informace

Umělý kámen HI-MACS

umělý kámen, himacs, kuchyně, pracovní desky – Stránky o umělém kameni HI-MACS společnosti LG. Umělý kámen HI-MACS je extrémně trvanlivý, odolný proti nárazu, poškrábání a opotřebení při každodenním použití, a to i v oblastech vysoké zátěže. Může být řezán, vrtán a tvarován stejně snadno jako dřevo; možnost tepelného tvarování, spojování beze spár a neviditelného opravování. Využití umělého kamene je především v kuchyních a koupelnách při výrobě dřezů, umyvadel a kuchyňských linek, ale i barových a recepčních pultů a na obklady fasád. Designový nábytek a interiérové doplňky. Široká paleta barev.

Nejlevnější přírodní kámen - obklady kamene

přírodní kámen, nejlevnější kámen, lámaný kámen – LIVESTONE - dodáváme nejlevnější přírodní kámen pro obklad fasády nebo interiéru. Lámaný kámen neboli štípaný kámen má skvělé vlastnosti. Zajišťujeme také kamenné obklady. LIVESTONE - dodáváme nejlevnější přírodní kámen pro obklad fasády nebo interiéru. Lámaný kámen neboli štípaný kámen má skvělé vlastnosti. Zajišťujeme také kamenné obklady.

Prodej přírodního kamene

přírodní kámen, kameny, volně ložená kůra – Firma působí na tuzemském trhu se sídlem v Hodoníně. Nabízí nepřehlédnutelný sortiment přírodního, sekaného, řezaného, štípaného kamene, obkladů, dlažeb, štěrků, drtí, mulčovací kůry a doplňků z kamene v regionu Jihomoravského kraje.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.