+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodáváme nízkoenergetické a pasivní a montované domy

Klíčová slova: nízkoenergetické domy na klíč montované rodinné

E-mail: findomo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2011

Popis: Postavíme pro Vás ekonomicky a rychle dům s nízkými provozními náklady - příprava a realizace pasivních a nízkoenergetických domů od finské stavební společnosti Finn domo. Rodinné domy energeticky pasivní a nízkoenergetické na klíč. Stavební firma dodává montované, ekologické, ekonomické a levné stavby, bungalovy a domky. Nabízíme projekty rodinných domů.

Web: www.finndomo.cz/

Další související informace

TermoDomy

Nízkoenergetické a pasivní stavby na klíč – Stavíme nízkoenergetické a pasivní zděné domy - TermoDomy na klíč ze zdících termoizolačních bloků TermoBlok. Stavby se vyznačují nízkými náklady a velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Výroba a prodej prodej zdících termoizolačních tvárnic TermoBlok. Projektování a financování staveb.

DENNERT Massivhaus

montované domy, domy na klíč, rodinné domy – DENNERT MASSIVHAUS Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON a nízkoenergetické domy, stavby a vícepodlažní budovy ALFA.Stavby rodinných domů ICON a stavby rodinných domů ALFA / komerční stavby ALFA. Máme ve stavebnictví více jak 77 let zkušeností.

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.