+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej pozemku Rtyně v P.

Klíčová slova: Prodej pozemků, Rtyně v Podkrkonoší

E-mail: mira.kabrt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Prodej pozemků ve Rtyni v Podkrkonoší s krásným výhledem na Krkonoše. průměrná cena pozemků za metr čtverečný je 600,-. V blízkosti Jestřebích hor najdete naše parcely. Určitě si vyberete. Podívejte se

Web: pozemky.krkonose.cz

Další související informace

FINEP developerská společ

byty v Praze, prodej bytů, parcel, pozemek, – Developerská společnost FINEP nabízí velký výběr nových bytů, rodinných domů, stavebních parcel a komerčních ploch především v lokalitě Praha. Při výstavbě klademe důraz na kvalitní zpracování a nejlepší možnou užitnou hodnotu. Před prodejem zajišťujeme kompletní servis při vyřizování hypotéky.

Invest Projection

reality, nemovitosti, prodej pozemků, prodej domů – Invest Projection je moderní, dynamická společnost založená profesionálním týmem makléřů, majících zkušenosti v oblasti realit a investování do nemovitostí. Společnost je tvořena týmem mladých lidí s potenciálem a inovativními nápady.

Stavební pozemky

Stavební pozemky na prodej v Praze, Pozemky prodej – Stavební zasíťované pozemky pro rodinné domy - Lokalita Praha západ - Pozemky Nová Chýně se nachází na jihozápadním okraji obce Chýně cca 4km od OC Zličín s výbornou dostupností do centra Prahy. Nejlevnější stavební pozemky v Praze.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.