+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej pozemku Rtyně v P.

Klíčová slova: Prodej pozemků, Rtyně v Podkrkonoší

E-mail: mira.kabrt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Prodej pozemků ve Rtyni v Podkrkonoší s krásným výhledem na Krkonoše. průměrná cena pozemků za metr čtverečný je 600,-. V blízkosti Jestřebích hor najdete naše parcely. Určitě si vyberete. Podívejte se

Web: pozemky.krkonose.cz

Další související informace

www.hypermobil.cz

E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej komple – E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne. E-shop s mobilními telefony v Praze. Prodej kompletního sortimentu značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Zasíláme po celé ČR do 48 hodin. Možnost osobního odběru v prodejne.

Haly Brno

haly Brno, průmyslové haly v Brně, haly na prodej – V nabídce našich nemovitostí na prodej nechybí kromě domů, bytů, pozemků a komerčních objektů také exkluzivní a nestandardní nemovitosti, jako jsou průmyslové objekty a haly na prodej. haly Brno, průmyslové haly v Brně, haly na prodej a pronájem, realitní kancelář Brno.

Vilka Rtyně v Podkrkonoší ve Rtyni v Podkrkonoší

Vilka Rtyně v Podkrkonoší,ubytování ve Rtyni v – Vilka Rtyně v Podkrkonoší se nachází ve Rtyni na kraji městečka 200 m od lesa, parkování u objektu za plotem.Vilka Rtyně nabízí v prvním patře 3 ložnice z toho jeden pokoj dvoulůžkový, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. V přízemí vilkyi je koupelna s WC a obývací pokoj, kde je jedno pevné lůžko a dvě přistýlky a krbová kamna. Ve vybavení pokojů je topení na elektrický proud, pračka, televize se satelitními stanicemi. Vilka nabízí vaření vlastní ve vybavené kuchyni, Kouření je v objektu zakázáno. Nejbližší obchod je vzdálený 200 m, centrum města 400 m. Úschovna kol v objektu.

Načítání trvalo 2.8182 sekund.