+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej truhlářského a sta

Klíčová slova: truhlářské řezivo, kvh hranoly, lepené hranoly

E-mail: koren@fastra.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2010

Popis: Prodej truhlářského řeziva sušeného,Stavebního řeziva,Vazby,Sušené 4straně hoblvaná prkna ,hranoly ,latě, KVH hranoly,euro hanoly, dveřní sendviče,Projekty schodišť-šablony 1:1,projekty pergol,krovů. Vše skladem.

Web: www.fastra-rezivo.cz

Další související informace

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Stavební,palivové řezivo

Stavební řezivo, truhlářské řezivo, palivové dříví – Dodáváme stavební řezivo každému zákazníkovi ať již firmám, řemeslníkům nebo soukromým osobám. Vždy velmi kvalitní a v požadovaném množství. Stavební řezivo, palivové dříví,truhlářské řezivo | Dřevopodnik Šebek

Pila - dřevovýroba

prkna, fošny, hranoly, hranolky, střešní latě – Zabýváme se prodejem řeziva tj. prkna, fošny, hranoly, hranolky, střešní latě. Zajistíme také dodání dřevěné podlahy. Další nedílnou součástí naší práce je sušení řeziva a rozvoz zboží našim zákazníkům, nejen po celé republice ale i do zahraničí.

Načítání trvalo 3.0670 sekund.