+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekce, revize a realiz

Klíčová slova: Elektrikář, elektroinstalace, elektromontáže, elek

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2013

Popis: Provádíme elektroinstalace rodinných domů, bytů, administrativních a průmyslových budov včetně projektové dokumentace a revize, výpočet a montáž osvětlení. Provádíme opravy a rekonstrukce elektroinstalace a elektrozařízení. V případě zájmu volejte 724 518 902.

Web: www.elektro-bohunek.cz

Další související informace

OKAL CZ s.r.o.

dřevostaby,rodinné domy,montované stavby – OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.