+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekční firma

Klíčová slova: projekt,stavba,byt,povolení,doklady,obec,výkres

E-mail: mo-pr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2012

Popis: Zkušená projekční firma nabízí zpracování stavebních výkresů včetně projektů technického vybavení stavby a rozpočtů, zajistí doklady pro povolení stavby a zastupuje investora při stavebním řízení a při jednání s ostatními institucemi. Zaměřuje se především na bytové domy, stavby občanské vybavenosti, zemědělské a průmyslové stavby, dopravní a technickou infrastruktur. Podle našich projektů již byla zrealizována řada staveb pro obce i firmy.

Web: www.moravoprojekt.cz

Další související informace

Kf mont, s.r.o. - sádroka

knauf,kfmont,stavebni,hmoty,stavba,sadrokarton – Sádrokarton a suché stavebnictví KNAUF, RIGIPS. Provádíme sádrokartonářské práce a montáž sádrokartonu, sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, půdní vestavby. Prodáváme veškerý materiál na montáž sádrokartonu.

Stavíme-stavíte

stavíme,stavba,stavby,rekonstrukce,dům,byt – Nevíte, jak začít se stavbou či rekonstrukci nebo jaké materiály a vybavení budete potřebovat? Na našem webu naleznete články zaměřené právě na téma stavba, rekonstrukce a úpravy interiérů i exteriérů a mnoho dalšího.

Stavebná činnosť

stavba, projekt, stavebné povolenie, rodinný dom – Vykonávame pre klienta podľa jeho požiadaviek kompletné projekty stavieb na kľúč a to od investičného zámeru, architektonickej štúdie, projektu pre územné rozhodnutie, pre stavebné povolenie, realizačný projekt, inžinierskej činnosti až po realizáciu diela.

Načítání trvalo 0.2298 sekund.