+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektová dokumentace

Klíčová slova: projektová dokumentace, projekt, stavební povolení

E-mail: filip.valtr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme vypracování projektových dokumentací pro stavební povolení i ohlášku stavby. Naší hlavní pracovní náplní je zpracovávání stavebně-technické části dokumentace, v individuální případech je možné projekt doplnit i o jiné části, např. vodovod, kanalizace atd.. Převážně se specializujeme na projekci menších objektů jako jsou přístavby, nástavby, garáže apod.

Web: www.projektovadokumentace.cz/

Další související informace

Stavební povolení

stavba domu, stavební povolení – Poradíme vám s výběrem vhodného pozemku nebo jaká jsou kritéria pro správný výběr stavební firmy + celou řadu jiných užitečných rad a tipů, vedoucí k úspěšné kolauduci ekonomické stavby. Informace ze světa výstavby rodinných domů, kde si ekonomické dřevostavby získávají větší oblibu mezi vlastníky, stavebními firmami i širší veřejností.

Ing.Vladislav Hažík

architekti, projektanti, stavebný dozor, projekt, – Kompletná architektonická a prokejčná činnosť,spracovanie architekt. štúdií a projektov vo všetkých stupňoch a profesiách, autorský a stavebný dozor, konzultácie, ekonomická optimalizácia stavieb. Ing.Vladislav Hažík - autorizovaný architekt

Architektonické práce

architekt, projektant, projekt, cenik – Chtěli jste vědět něco o profesi architekta, projektanta. Jak najít a spolupracovat s architektem. Od konzultací až po realizaci projektu. Jejich orientační ceník projekčních prací. Obsah práce projektanta a výsledek jeho projekční činnosti.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.