+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektování staveb

Klíčová slova: rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování

E-mail: petrvratny@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2008

Popis: Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Web: v-atelier.webnode.cz/









Další související informace

Opravy.cz - rekonstrukce

opravy, rekonstrukce, stavby, služby, řemeslníci – Naše služba pro Vás vyhledá zdarma a nezávazně kontakty na prověřené stavební firmy, profesionály a řemeslníky, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

Projekty domů

projektování, projekty domů, projekty rodinných do – Projekty rodinných domů. Rodinné domy typové i individuální. 3Projekt působí ve všech oblastech architektury ,urbanismu, interieru a pozemního stavitelství. Pomoc při výběru dodavatele, výběr vhodného stavebního materiálu, tepelně technické posouzení staveb, funkční návrh skladeb složených konstrukcí, řešení detailů, výběr vhodných výpní otvorů, výpočet tepelných ztrát budovy.

Abakon, specialista pro Vaše bydlení.

rodinný, dům, klíč, levný, nízkoenergetický, – Specialitou firmy Abakon jsou stavby rodinných domů podle technologie známé již několik desítek v Evropě – hlavně v Německu a Skandinávii – jedná se o keramické domy z ekologických keramzitových prefabrikátů.Teplý, ekologický, moderní, rodinný dům Tvých snů postavíme již za tři měsíce! Toto není jenom reklamní slogan, ale skutečnost, za kterou mluví důveryhodná fakta – od 2002 roku aktivní existence na stavebním trhu, desítky postavených rodinných domů, ale hlavně posudky spokojených klientů, kteří se rozhodli stavět s firmou Abakon a už mají vlastní, levný, keramický dům postavený z keramzitových elementů.

Načítání trvalo 0.2078 sekund.