+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekty a stavba rodinný

Klíčová slova: Nabízíme stavbu typových domů.

E-mail: info@energydomy.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme stavbu typových domů rozdělených do kategorií patrové rodinné domy a přízemní bungalovy. Dodáváme projektové dokumentace rodinných domů, postavíme hrubou stavbu. Nabízíme projekty a stavbu patrových rodinných domů, přízemních domů - bungalovů z materiálu Porotherm.

Web: www.kerion.cz

Další související informace

Kvalitní pánve

Na těchto stránkách Vám nabízíme pouze kvalitní ku – Na těchto stránkách Vám nabízíme pouze kvalitní kuchyňské pánve a nádobí, a to od celosvětově uznávaného italského výrobce TVS, které je určeno pro zdravou přípravu Vašich pokrmů. Najdete u nás pánve a nádobí s různými nepřilnavými povrchy, a to od těch nejtvrdších titanových, přes klasický teflon, až po velmi moderní a žádaný keramický povrch. V našem sortimentu Vám představujeme kompletní nabídku panví rozšířenou u některých řad nádobí o různé kastrůlky a rendlíky, a to vše v prvotřídní kvalitě a velmi pěkném italském designu. Samozřejmostí je použití nádobí na všech druzích sporáků nevyjímaje u vybraných řad i dnes tak populární idukční systém.

Cyklokočárky

Nabízíme kvalitní cyklokočárky Dandy. Cyklokočárek – Nabízíme kvalitní cyklokočárky Dandy. Cyklokočárek Dandy Joy-sportovní tříkolový kočárek s pevnou bezpečnou kostrou. Cyklokočárek Dandy Jet-nástavba sportovního kočárku pro společné výlety, tricykl Dandy Easy a další.

Autoskla

Autoskla, které nabízíme našim zákazníkům, dosahuj – Autoskla, které nabízíme našim zákazníkům, dosahují té nejvyšší kvality. Specializujeme se na prodej všech typů autoskel, autodoplňků a jejich odbornou montáží. Přijeďtě si k nám na kvalitní výměnu autoskel. Výměna autoskel ZDARMA v případě pojistné události.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.