+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekty domov

Klíčová slova: Projekty domov Bratislava

E-mail: projekty@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2013

Popis: Potřebujete kvalitní projekty domů, polyfunkčních budov nebo jiného objektu? Nespecializují se jen na Bratislavu ale na celé Slovensko. Každému našemu zákazníkovi poskytneme bezplatné poradenství a 10 užitečných rad při realizaci projektu Vašeho nového rodinného domu. Pozemek je vyhlédnutý, část peněz nachystána, představa o domě křišťálově čistá, ..... nebo že ani ne? Že se dostanete do prostředí s obrovským množstvím informací? Kdo se v tom má vyznat? Pokud plánujete postavit Váš dům snů, určitě si přečtěte naše desatero na další straně, které Vám ušetří čas a po může Vám najít cestu v široké škále poznatků z této zajímavé oblasti. Projekty domů realizujeme hlavně pro naše zákazníky z regionů: Bratislava, Dunajská Streda, Pezinok, Senec, Malacky, Galanta, Šaľa, Komárno, Nové Zámky, Trnava. T-Project, s.r.o. - Váš pevný bod v záplavě informací o projektování rodinných domů a jiných objektů

Web: www.projekty-domov.eu

Další související informace

Penzión EDISON7 ubytovani

Penzión, EDISON7, ubytovanie, Bratislava – Penzión Edison7 ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených izbách s kúpeľňou, fénom, minibarom, priestranným pracovným stolom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom alebo pripojením na internet. Pre hostí je pripravených 5 dvojposteľových a jedna jednoposteľová izba. Na izbách je LCD TV so satelitnými programami. K dispozícii je bezdrôtové vysokorýchlostné pripojenie k internetu (za príplatok).

Penzión Virgo B&B ubytova

Penzión, Virgo, B&B, ubytovanie, Bratislava – K dispozícii je 11 izieb, z toho 2 apartmány s kuchynkou, 1 byt, raňajková miestnosť a vonkajšiu terasu. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou oddelenia lôžok alebo prístelky. Všetky izby sú nefajčiarske, pre fajčiarov je pripravená terasa. Ubytovanie spolu s domácim zvieratkom a parkovanie v blízkosti penziónu možné za poplatok.

Jazyková škola Bratislava

jazyková škola,jazyková škola Bratislava – Naším cílem je, aby se angličtina stala vaším plnohodnotným pomocníkem. V Class proto mluvíte pouze anglicky a procvičujete formou her a aktivit situace z běžného života. Našim cieľom je, aby sa angličtina stala vašim plnohodnotným pomocníkom. V Class preto hovoríte iba po anglicky a precvičujete formou hier a aktivít situácie z bežného života.

Načítání trvalo 0.1003 sekund.