+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekty rodinných domů -

Klíčová slova: projekty rodinných domů

E-mail: obchod@countes.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2011

Popis: Nabízíme zpracování architektonických studií rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů, energetiky. Katalog novostaveb 2011 pro celou Českou republiku. Zajištění kompletního vyřízení všech povinných projektových a administrativních příloh ke stavebnímu povolení, financování stavby hypotékou a kolaudace hotové stavby.

Web: www.project-atelier.cz

Další související informace

Projekty rodinných domů

projekty rodinných domů – Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů, energetiky. Katalog novostaveb 2011 pro celou Českou republiku. Kompletní vyřízení všech povinných projektových a administrativních příloh ke stavebnímu povolení. Vizualizace architektonického ztvárnění exteriérů a interiérů budov, vybavení kuchyní, koupelen a nábytku.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.1873 sekund.