+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem mobilní toalety

Klíčová slova: pronájem a servis mobilních WC

E-mail: web@dixi-wc.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2013

Popis: Zajišťujeme pronájem mobilních toalet na koncerty, festivaly i pronájem na stavby. V ceně pronájmu toalet je doprava na místo, instalace, dezinfekce a následně i odvoz. Mobilní oplocení výšky 2 metry a 1 metr, mobilní kovová chodníková zábrana.

Web: www.dixi-wc.cz

Další související informace

Future films

Výprava filmů a výroba a pronájem rekvizit – Zajistíme kompletní rekvizitní služby, výprava reklam a filmů, výroba a pronájem rekvizit, vlastni autodoprava a sklad rekvizit. Za tři roky samostatné existence realizováno více než sto reklamních spotů, videoklipů a prezentací.

Futurum realitní kancelář

Byty a domy na prodej, pronájem Zlín, Otrokovice – FUTURUM realitní kancelář nabízí komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí s působností na celém území Zlínského kraje. Specializujeme se na prodej a pronájem bytů ve Zlíně, Otrokovicích a okolí. Prodej rodinných domů, chat, chalup a pozemků na celém území Zlínského kraje. Rychlý prodej a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí. Znalecký posudek ke každému prodeji zdarma. Pomáháme s exekucemi a dluhy na nájemném.

Satelitní komplety a vše

Prodej, servis a instalace televizních antén a sat – Prodej, servis a instalace televizních antén a satelitní techniky.Prodej, servis a instalace televizních antén a satelitní techniky.Prodej, servis a instalace televizních antén a satelitní techniky.Prodej, servis a instalace televizních antén a satelitní techniky.

Načítání trvalo -97.29 sekund.