+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem mobilní toalety

Klíčová slova: pronájem a servis mobilních WC

E-mail: web@dixi-wc.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2013

Popis: Zajišťujeme pronájem mobilních toalet na koncerty, festivaly i pronájem na stavby. V ceně pronájmu toalet je doprava na místo, instalace, dezinfekce a následně i odvoz. Mobilní oplocení výšky 2 metry a 1 metr, mobilní kovová chodníková zábrana.

Web: www.dixi-wc.cz

Další související informace

Casa Gelmi - Pronájem sál

pronájem sálu a divadla včetně souvisejících služe – V centru Prahy Vám k pořádání společenských akcí nabízíme pronájem divadelního sálu a přilehlých prostor. Tři sta metrů čtverečních velký pronajímaný prostor je vhodný k pořádání mnoha druhů firemních, společenských i soukromých akcí. Pronajmeme Vám prostory a zajistíme související služby v jedinečném multifunkčním prostoru s atmosférou ze které na vás dýchne historie. V pronajatých prostorách pro Vás zajistíme jakýkoliv druh audiovizuální techniky, stačí když vaše požadavky proberete včas s pracovníky produkce. Pro naše zákazníky jsme ve spolupráci se společností Troja Catering připravili pestrou nabídku Coffee Breaků, firemních obědů, rautů a banketů. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí jako je firemní konference, párty, banket, koktejl, raut, recepce, ochutnávka produktů, oslava narozenin, svatba, divadelní představení.

Byty Plzeň

Nabídka bytů na prodej a pronájem z Plzně a Západo – Nabídka bytů na prodej a pronájem z Plzně a Západočeského kraje od realitního makléře a kanceláře. Pokud chcete efektivně inzerovat a prodat či pronajmout váš byt nebo byty, neváhejte mne kontaktovat pomocí formuláře.

BV Cars - servis

Servis a oprava automobilov BMW, BMW, BMW servis – Sme špecialisti na servis a opravu automobilov značky BMW. Poskytujem široké spektrum služieb od bežných údržieb až po komplexné opravy automobilov. U nás nájdete služby ako diagnostika a opravy BMW, servisné prehliadky BMW, pneuservis aj runflat pneumatiky.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.