+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem obalů

Klíčová slova: pronájem obalů,prodej obalů,Gitterbox,KTP,KLT.

E-mail: info@pronajemobalu.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Nabízíme pronájem,prodej případně směnu přepravních obalů,palet a kontejnerů. V nabídce naleznete mimo jiné následující přepravní obaly:Gitterbox,KLT přepravky,KTP plastové boxy,bigboxy a další.Při nákupu přepravních obalů je možno využít splátkového prodeje na nákup obalů a kontejnerů bez navýšení.Společnost je připravena kdykoliv pro klienty zajistit i méně tradiční a speciální přepravní obaly.

Web: www.pronajemobalu.cz

Další související informace

Pronájem užitkových vozů

pronájem užitkových vozů, autopůjčovna dodávek – Nabízíme široké veřejnosti a firmám krátkodobé pronájmy užitkových vozů. Zajišťujeme pronájmy užitkových vozů o víkendech, státních svátcích i v brzkých ranních hodinách. Na řízení našich užitkových vozů postačuje ř.pr. B. K vozům lze pronajmout manipulační techniku. Volejte 775 125 143

Sklady k pronájmu

vyhledávání, sklad, sklady, skladové, pronájem – Vyhledávání moderních skladových a průmyslových prostor. Informace o volných nemovitostech, skladech a halách. Vyjednávání komerčních podmínek u skladů a skladových, výrobních a logistických prostor. Realitní poradenství pro industriální nemovitosti.

Ubytování v Pozořicích

pronájem bytů,pronájem bytů na zámečku – Nabízíme pronájem bytových i nebytových prostor na Zámečku v Pozořicích. Možnost pronájmu čtrnácti nových, pěkných garsonek a 1 až 2 pokojových bytů, cca 18-65m2. V blízkosti objektu se nachází obchodní středisko, pošta, potraviny,restaurace atd.

Načítání trvalo 0.1027 sekund.