+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protipožární dveře

Klíčová slova: BOZP, požární bezpečnost, protipožární dveře

E-mail: legatova@hasicskyservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Naše firma se specializuje na požární bezpečnost staveb, výrobu, prodej a montáž protipožárních i nepožárních dveří, stěn a vrat. Dále provádíme instalaci, revizi a opravy hydrantů a hasicích přístrojů.

Web: www.hasicskyservis.cz/

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Protipožární dveře Praha

Protipožární dveře Praha, protipožární dveře – Protipožární dveře Praha: protipožární zárubně, protipožární dveře, bezpečnostní dveře a zárubně. Prodáváme a montujeme protipožární dveře a zárubně, zabezpečení komerčních i nekomerčních objektů. Instalace pevných a nůžkových mříží, zabezpečení plastových oken.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.