+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protipožiarne ochranné ná

Klíčová slova: Protipožiarné nátery, Plamostop

E-mail: izostav.sk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2009

Popis: Protipožiarné nátery řady Plamostop. Protipožiarna ochrana staveb. Protipožiarna ochrana oceĺových konštrukcí, protipožiarna ochrana drevených konštrukcí, protipožiarna ochrana betonových konštrukcí. Doprava materiálu po celé SR od 100 kg zdarma.

Web: www.izostav.sk

Další související informace

Omítky, barvy, laky

omítky, barvy, laky, nátěry, výroba, prodej – POLYTEX Žilina - Slovenský výrobce inovativních hygienických nátěrů, interiérových a fasádních barev, termoizolačních nátěrů, fasádních omítek, nátěrů střech, laků, lazur na dřevo, penetračních nátěrů a certifikovaného zateplovacího systému. Všechny výrobky jsou cenově dostupné, kvalitní a vyráběné v široké škále barevných odstínů.

Bezpečnostné dvere

bezpečnostné dvere, protipožiarne dvere – Vyrábame bezpečnostné dvere. Ponúkame aj protipožiarne dvere vlastnej výroby. Výroba bezpečnostných a protipožiarnych dverí BEDEX bola zahájena na prelomu rokov 1993 a 1994. Z tohto ľahko usúdiť, že naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti i s výrobou, predajom i montážou.

AAA COLOR - Protipožární

Protipožární nátěry, Protipožární barvy, Protipož – AAA COLOR - Protipožární nátěry, Protipožární barvy, Protipožární nástřiky, protipožární ucpávky, aplikace protipožárních barev a nástřiků, barvy laky, zateplování fasád, servis a služby v oblasti nátěrových hmot.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.