+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protišmyková dlažba, obklady

Klíčová slova: Obklad, obklady, obklady a dlažby do kúpeľne

E-mail: objednavky@levneobklady.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2013

Popis: Predávame kvalitné dlažby a obklady do kúpeľní a kuchýň. Ďalej ponúkame sanitu Cersanit, vane, umývadlá, zrkadlá, sprchové vaničky. Stavebná chémia od firiem Murexin a Kerakoll. Veľkoformátové dlažby Opoczno.

Web: www.lacneobklady.eu

Další související informace

MAAG CZ

dlažba, obklady, sanita, koupelny, keramická – Dodáváme keramické obklady a dlažbu, sanitu a stavební chemii. Zaměřujeme se na velkoobchod i maloobchod. Jsme přímý dovozci zahraničních materiálů, máme tudíž nejnižší ceny na českém trhu. Dodáváme i do zahraničí.

Rodinné domy na klíč

rodinné, domy, typové, projekty, domu – Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů. Společnost LiberoHaus s.r.o. pokládá za své priority profesionálně odvedenou práci a rozvoj vztahů se zákazníky. Usilujeme o to, aby nás okolí vnímalo jako jednu z nejlepších firem v oboru stavebních prací a tomu podřizujeme všechny své kroky.

Obklad,Dlažba

Obklad,Dlažba – Zabýváme se výrobou zámkové dlažby a betonových výrobků. V roce 1997 jsme rozšířili svou činnost o pokládku zámkové dlažby při školách, obchodních centrech, parkovištích, administrativních budovách, okolí rodinných domů a pod.

Načítání trvalo 0.1988 sekund.