+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Průmyslové podlahy Trey

Klíčová slova: průmyslové podlahy, betonové podlahy, drátkobetony

E-mail: rkolacek@trey.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2008

Popis: Průmyslové podlahy, betonové podlahy, drátkobetony, cementové stěrky, Silikal, anhydritové podlahy, sanace podlah, hlazení podlah, vsypy, dekorativní podlahy, kamenný koberec, teraso, teraco, betonování,

Web: www.trey.cz

Další související informace

Plovoucí podlahy

plovoucí podlaha, plovoucí podlahy, laminátové plo – Online prodej topných fólií pod plovoucí podlahy a regulační techniky, odborné informace. Připravili jsme zde pro Vás informace o vytápění plovoucích podlah topnými fóliemi. Technologie topných folií byla vyvinuta speciálně pro vytápění plovoucích podlah.

Interiérové podlahy

Interiérové a průmyslové podlahy, průmyslové podla – Interiérové a průmyslové podlahy - Firma Odefloor se zabývá aplikací podlahových systémů pro bytovou výstavbu a aplikací průmyslových podlah. Karel Řepka & Jiří Odehnal - Podlahy aplikujeme více jak 15 let.

Plovoucí podlahy

masiv, dřevo, podlahy, dřevěné podlahy – Přímo dovážíme masivní dřevěné podlahy z velkého množství dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu. Nabízíme přitom jeden z nejširších sortimentů podlah z exotických masivních dřevin v celé Evropě. Dále v naší nabídce najdete i plovoucí dřevěné podlahy.

Načítání trvalo 3.1259 sekund.