+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

První KEY-STAV, a.s.

Klíčová slova: stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2011

Popis: Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Web: www.key-stav.cz

Další související informace

Kf mont, s.r.o. - sádroka

knauf,kfmont,stavebni,hmoty,stavba,sadrokarton – Sádrokarton a suché stavebnictví KNAUF, RIGIPS. Provádíme sádrokartonářské práce a montáž sádrokartonu, sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, půdní vestavby. Prodáváme veškerý materiál na montáž sádrokartonu.

Zemní práce Karviná

zemní, práce, Karviná, výkopy – Mnoho lidí si pod pojmem zemní práce představí výkopy pro různé stavby. To je však jen jedna část prací. Zemní práce jsou nejen výkopy, ale také kompletní úprava terénu. Obojí spadá do prací náročných. Důležité jsou plány a dokumentace, podle kterých se zemní práce provádí. Potom samotné výkopy, které podléhají řadě pravidel a jsou náročné na použitou techniku i na ruční manipulaci. Následují terénní úpravy, u nichž je podstatná přesnost.

Stavební odpad

stavební, odpad, drtiče, třídiče, recyklace, suť, – Stránka se zabívá stavebním odpadem a jeho zpracováním, drcením, tříděním a recyklaci. Dále se stránka také zabívá recyklací, tříděním, drcením a zpracováním stavební suti, asfaltu a průmyslového odpadu.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.