+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

První KEY-STAV, a.s.

Klíčová slova: stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2011

Popis: Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Web: www.key-stav.cz

Další související informace

Stavební práce a projekce

stavebnictví, stavební, zemní, práce, projekce, pr – Hlavní činností firmy jsou stavební práce, které firma soustředí hlavně na zemní práce pro komunální stavby. Firma provádí také veškeré inženýrské sítě a stavební práce na pozemních komunikacích. Vedlejší činností je projektování dopravních staveb, inženýrská činnost a služby odborného stavebního dozoru při výstavbě.

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

Zemní práce Karviná

zemní, práce, Karviná, výkopy – Mnoho lidí si pod pojmem zemní práce představí výkopy pro různé stavby. To je však jen jedna část prací. Zemní práce jsou nejen výkopy, ale také kompletní úprava terénu. Obojí spadá do prací náročných. Důležité jsou plány a dokumentace, podle kterých se zemní práce provádí. Potom samotné výkopy, které podléhají řadě pravidel a jsou náročné na použitou techniku i na ruční manipulaci. Následují terénní úpravy, u nichž je podstatná přesnost.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.