+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

První KEY-STAV, a.s.

Klíčová slova: stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn

E-mail: lenka@creactive.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2011

Popis: Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Web: www.key-stav.cz

Další související informace

Zemní a výkopové práce Iv

zemní, výkopové, práce, zlín – Provádíme zemní a výkopové práce ve Zlínském kraji a okolí. Nabízíme zejména svahování, planýrování, ukládku záhozového kamene, modelování terénu, výkopy v těžko dostupných terénech, výkopy rýh a čištění a odbahňování toků a rybníků.

Stavební portál NiceOne

Stavební,portál,stavba,rekonstrukce,dům – Stavíte dům? Rekonstruujete chatu? Sháníte stavební materiál? Neztrácejte čas ani energii vyhledáváním nejvhodnějších dodavatelů! Stačí vyplnit stavební poptávku na portálu NiceOne a stavební firmy se vám samy ozvou s těmi nejlepšími nabídkami!

Zemní práce Chomutov

zemní, práce, Chomutov – Máte v plánu stavět, renovovat nebo opravovat svůj dům či chalupu? Budete potřebovat zrealizovat výkopové práce? Řadu drobných prací tohoto typu si možná uděláte svépomocí, a to v případě, že máte zkušenosti a čas. Existují ale práce, které je nutné přenechat profesionálům. K provedení výkopových a zemních prací je zapotřebí vlastnit potřebnou, mnohdy velmi specifickou techniku.

Načítání trvalo 0.0953 sekund.